Kontakt

Průvodce, opora, motivace, inspirace - to jsem já :)Buď ženou, která je sama sobě sluncem!

Jsem zde pro Vás

Můj příběh

Od přímočaré a tvrdé manažerky do tepláků a k plínkám. Trošku šok, když šéfujete tolika lidem, time management ve výkazu na jedničku s hvězdičkou a drive na rozdávání. Jak je možné, že jsem se stala mámou a tam to najednou nefungovalo? Proč mi nikdo nedal v porodnici návod, jak se s těmi vrcholy ženské tvorby zachází?

Pokus-omyl. Svět už se netočil jen kolem mě. Nebyla jsem již středobod svého důmyslného vesmíru. Opustily mě síly, byla jsem nevyspalá a o time managementu ani nemluvím. Já... věčně perfektní manažerka, která najednou neuměla ukoučovat svůj život. Stereotyp, každodennost a stres mi podrazily nohy a já jsem spadla "na hubu". Doslova a do písmene jsem vytírala a u toho jsem si vykloubila rameno. A tak jsem začala jíst. Zajídala jsem nespokojenost a frustraci.

Věřte, že pod psa se dost často cítí většina žen kolem nás.

Okolnosti i moje vnitřní síla mě donutily VSTÁT jako fénix z popela. Zpracovala jsem si nároky svoje i okolí, začala žít přítomností, s každým kilem tuku odcházela i nespokojenost sama se sebou.
Povedlo se. Začala jsem zářit. Světlo šlo ZE-MĚ. Teď jsem sama sobě Sluncem. Možná vám to připadá jako klišé v době, kdy je všechno eko, ezo či bio.
Právě Slunce je nejzářivější hvězda. Bez ní by na planetě nebylo života. Žena dává život. Dokáže vytvořit něco dokonalého. Světelná léta plynula a já si uvědomila, kdo jsem a co je mým posláním. Stala jsem se světlem pro ostatní ženy, které se na své cestě ztratily podobně jako já před lety.

Vaše firma je také planeta. Potřebuje zářit. Můj dalekohled vidí dál, než si myslíte. Nahlédne vám pod pokličku a vidí i do základního stavebního kamene každé firmy. DO ŽEN. Každá žena je hvězda, která potřebuje být objevena v galaxii možností, které vesmír nabízí. Vytvořte svým ženám optimální podmínky k jejich rovnováze, spokojenosti i sebevědomí... vyžeňte mlhoviny nefungujících vztahů i stresu, zažeňte erupce, zlepšete kolektiv, přiveďte do firmy nový vítr i energii... Kosmickou rychlostí začnou zářit vaše ženy i celá vaše firma.