O Martině

5.6.2013 vrcholovou manažerkou na plný úvazek;

5.6.2015 dvojnásobnou mámou na plný úvazek;

5.6.2019 autorkou programu Autenticita projevu s vlastní image;


Budu vám vyprávět příběh, autentický příběh.


Události se tehdy seběhly nějak moc rychle. Uff, byl to fičááák. Jízda na horské dráze. Z přímočaré tvrdé manažerky se než bys řekl švec, stala dvojnásobná milující máma. Žádný návod mi tehdy v porodnici k miminům nedali a tak jsem fungovala na principu POKUS - OMYL.


ZVYKNOUT SI na pocit, že se svět netočí jen kolem vás, že nejste středobodem svého vesmíru, že nemůžete jet kam chcete a dělat si co chcete, spát do kolika chcete, se mi dařilo jen hodně těžko. Úžila se nejen garderóba, také koníčky, okruh známých, slovní zásoba, ale i pozvání mezi lidi. Co se naopak rozšiřovalo, byla konfekční velikost.

No jo, vždyť jsou přece tady ti dva drobečkové, tvoje děti, slyšela jsem ze všech stran. Děti, které zásadně nespí, když spíte vy a které vás potřebují zkrátka NON STOP.
V době, kdy vás opouští všechny síly to přece musí zákonitě zatočit s time-managementem i ex-vysoce postavené manažerky. Manažerka nemanažerka, zkrátka jsem padla na hubu. Přibrala jsem několik (více než je zdrávo) tučných kilo a stala se NESPOKOJENOU NEAUTENTICKOU.


Okolnosti i sebekoučovací techniky mě však donutily VSTÁT a jít dál. Zpracovala jsem si nároky svoje i okolní a začala žít přítomností. S každým kilem tuku odcházela i vnitřní nespokojenost. Jednoduché to však nebylo.


To je sice fajn, zhubnout, cítit se lépe, lépe vypadat. Ale pořád tomu NĚCO chybělo. To, co hledá většina lidí, ale stále nenachází. Často slýchávám okolo: "Mám vše, tak proč nejsem šťastný/á". Teď už vím, že to něco se jmenuje Autenticita projevu spojená s vlastní image.

Jednoduše řečeno, hodit do rovnováhy to jaký jsem, co vyzařuji i to jak vypadám navenek. Ale jak to udělat, když návod nám nikdo ve škole nedal? A přitom každý z nás chce být tááák autentický a úspěšný a šťastný.
Mám v rukách "návod" a nyní jsem připravena se s Vámi o něho podělit. Osobní zkušenosti jsou víc než příručky. PRAXE je víc než TEORIE.


Nyní funguji v plné autenticitě svého projevu, vím co mám ráda, co mi sluší, co mi dělá dobře a co ne. Žiji vědomě v plné přítomnosti a přirozenosti svých potřeb a jsem šťastná. Možná vám to připadá jako klišé v době, kdy je všechno eko, ezo či bio. Žádné ezo však u mě nehledejte. Vše je postaveno na fungujících metodách, principech a osobních zkušenostech.

Čekám Vás na samém začátku cesty, na začátku Vaší cesty. Společně se vydáme za Autenticitou Vašeho projevu s Vaší image. 


Vaše Martina


Somatický kouč & Image mentor
Ex-nespokojená neautentická
Lektorka workshopů


Těším se na Vás, buď to ON-LINE nebo osobně při individuálních setkáních, na mých workshopech či ve Vaší firmě.